Boxy z herbatą i akcesoriami

Nasze boxy z herbatą zawierają herbaty o wielu ciekawych smakach do wyboru. W boxach znajdują się też kubki do picia herbaty i słodkie przekąski takie jak czekolady, pralinki czy miód. W wybranych zestawach znajdują się też kawy. Elegancki zestaw herbat może być wspaniałym prezentem na rożne okazje takie jak: urodziny, ślub lub jego rocznica czy Walentynki. Trudno znaleźć osoby, które nie lubią kawy czy herbaty, więc ryzyko, że prezent nie będzie trafiony jest niewielkie. Za wyborem boxu z herbatą przemawia też jego elegancki wygląd – wybierając taki prezent, nie trzeba się już trudzić jego samodzielnym pakowaniem i dekorowaniem. Tym zajmiemy się my.

Popularne rodzaje herbat

Na świecie jest wiele rodzajów i smaków herbat, wśród najbardziej popularnych są:

  • herbata czarna – najbardziej klasyczna herbata, ze względu na zawartość kofeiny może zastępować kawę,
  • herbata zielona – uważana za zdrowszą odmianę tego szlachetnego napoju, działa uspokajająco i dobrze wpływa na trawienie,
  • herbata czerwona – polecana jest osobom będącym na diecie odchudzającej.

Zachęcamy do sprawdzenia, które z wymienionych rodzajów herbat znajdują się w naszych boxach prezentowych. Bardzo popularne są też herbaty owocowe o intrygujących smakach i aromatach, świetne do picia o każdej porze roku. Oferowane herbaty zawierają też często domieszki przypraw np. imbiru nadające im oryginalny smak.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password