Kosze prezentowe nie tylko dla kobiet. Spraw radość dziadkowi!

person Autor: Słodkie Boxy list Kategoria: Blog Opublikowane w: comment Komentarzy: 0
Kosze prezentowe nie tylko dla kobiet. Spraw radość dziadkowi!

Dziadka nie da się porównać z nikim innym. To on spędzał z nami czas w dzieciństwie, wsuwał nam do kieszeni drobne na lody czy stawał w naszej obronie, gdy rodzice z jakiegoś powodu byli na nas rozgniewani. To on opowiadał nam wspaniałe historie z czasów, gdy nas jeszcze nie było na świecie, zabierał nas na cudowne wycieczki albo czytał nam wieczorami, gdy znów nie mogliśmy zasnąć. To dzięki niemu nasze życie jest pełne miłości, zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Wielu z nas, mając zapracowanych rodziców, zostało właściwie wychowanych przez swoich dziadków i często są nam oni bliżsi niż ktokolwiek inny.

Pokażmy dziadkowi w dniu jego święta, jak bardzo jest dla nas ważny

Dzień Dziadka to doskonała okazja, by podziękować temu jedynemu w swoim rodzaju, ukochanemu człowiekowi - a także wyrazić miłość i wdzięczność, jaką czujemy do niego za wszystkie te lata, które nam poświęcił, i cały wysiłek, jaki włożył w to, byśmy wyrośli na ludzi, którymi teraz jesteśmy.

Choć dla dziadka najlepszym prezentem byłaby z pewnością nasza obecność przy nim w ten szczególny dzień, niestety w czasach, gdy wielu z nas pracuje w innym mieście lub nawet za granicą, nie zawsze jest to możliwe. Jeżeli ten problem dotyczy i nas, nie ograniczajmy się do rozmowy przez telefon i złożenia zdawkowych życzeń - dajmy dziadkowi znać, że myślimy o nim i kochamy go, przesyłając mu choćby drobny prezent. Doskonałym rozwiązaniem może być np. zapisanie dziadka na warsztaty rozwijające jego pasje, kupienie mu biletu na koncert jego ulubionego muzyka, a jeśli jest amatorem słodkości - elegancki, pięknie zapakowany box prezentowy dla dziadka. Obdarowany znajdzie w nim czekoladę, różne rodzaje ciasteczek, a także ekskluzywną, aromatyczną herbatę. Wszystko to razem składa się na zestaw idealny - za jego pośrednictwem damy dziadkowi do zrozumienia, że choć jesteśmy daleko, z całego serca pragnęlibyśmy rozmawiać z nim teraz, siedząc wspólnie przy stole nad parującym imbrykiem i zagryzając herbatkę pysznymi słodyczami.

Okazywanie miłości i przywiązania babci i dziadkowi to coś, z czym nie warto czekać - pamiętajmy więc o nich w wyjątkowe dni ich święta.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password